Lihomet 2011

Vytisknout
Kategorie: SPV
Zveřejněno pátek 11. listopad 2011 13:25 Napsal Správce webu

Akce LIHOMET 2011 je minulostí. Účast byla téměř stoprocentní. 

Lihomet 2011


 

Branné cvičení Lihomet 2011

 

Vzdůůůch. 
Akce LIHOMET 2011 je minulostí. Účast byla téměř stoprocentní. Bylo velmi hezké od Uriho, který se nemohl zúčastnit samotného cvičení, že v sobotu ráno vstal jen proto, aby dovezl espéváky na vlak. Stejně tak si cením jeho odpoledního posezení s partou v Těchoníně. Chválím Božindu, který pomohl s rozvozem značně znavených lyžařů. 
Pít v roli táckonosiče neselhal. Důmyslně navržený tác, který nenarušoval okolní ráz přírody, přišel mnohokrát vhod při naších pietních zastaveních. Steve v roli horského vůdce nám ukázal i ta místa, kam by jsme se při použití mapy vůbec nedostali. V této souvislosti musím smeknout i před Jirkou H., že dovedl horskému vůdci velmi přesvědčivě poradit. Standa, instruktor pohybu na lyžích, mnohokrát zmizel za horizontem, aby nám po nějaké chvíli vpadl do zad. Společně s Jírou jsem mohl Staníkovi, Romanovi, Jirkovi H. a Hubertovi závidět, kolik mají energie. Shodli jsme se, že naše fyzička je v pr.... . Možná za to mohla zátěž. Jíra vláčel palivo a já zpět prázdné nádrže. 
Díky náčelníkovi SPV se často nad zasněženými kopci neslo " Vzduch je naše moře!" a minimálně jedna partička mládeže si nás bude, nejen proto, nějaký čas pamatovat. 

Z mého pohledu splnilo cvičení svůj účel. SPV žije! Pocítil jsem radost - z pohybu v zimní krajině a navíc, ve vaší dobré společnosti. 

Ještě jednou vám všem děkuji. Pard.

 

 

Přidejte svůj komentář

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Very HappySmileWinkSadSurprisedShockedConfusedCoolLaughingMadRazzEmbarrassedCrying or Very SadEvil or Very MadTwisted EvilRolling EyesExclamationQuestionIdeaArrowNeutralMr. GreenGeekUber Geek
Vaše jméno:
Váš email:
Titulek:
Komentář:
 
Anti-spam: complete the task
Copyright 2011 Spolek přátel vzduchoplavby. SPV - Lihomet 2011. Vzduch je naše moře!
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat